صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
البوم
بازديدها
تصوير ها
رضوی
رمضا
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
کتاب ماه
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
ورود كاربران
اخبار

1397/7/25 چهارشنبه در روز جهانی عصای سفید انجام شد: تقدیر از کتابخوانان فعال روشندل

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان غربی، نرگس فرح بخش رئیس کتابخانه مرکزی ارومیه گفت: به مناسبت روز جهانی عصای سفید، مراسم گرامیداشت با عاملیت و محوریت انجمن نابینایان استان و با مشارکت دستگاهها و ادارات مختلف برگزار شد و کتابخانه مرکزی ارومیه نیز در این برنامه از کتابخوانان فعال روشندل تقدیر کرد.

رئیس کتابخانه مرکزی افزود: این مراسم 23 مهر در محل سالن اجتماعان شرکت مخابرات استان با حضور عزیزان روشندل، خانواده‌های ایشان و جمعی از مسئولین برگزار شد و طی آن از موفقیتهای روشندلان در زمینه های مختلفی چون کتابخوانی، ورزشی ، هنری، تحصیلی، اجرایی، و ... تقدیر به عمل آمد.

وی گفت: خوشبختانه اعضای روشندل کتابخانه مرکزی ارومیه حضور فعال و مستمری در بخش کم بینایان و نابینایان و در زمینه کتابخوانی دارند؛ روز جهانی عصای سفید فرصتی پیش آورد تا از کتابخوانان فعال و از عزیزانی که کتابخانه رادر انجام فوق برنامه های ویژه روشندلان یاری می رسانند تقدیر شود.

وی اضافه کرد: طاهره جیحون و راضیه سعیدی در زمینه همکاری با بخش و عبدالوحید درویش‌زاده و رویا پیروتی در زمینه کتابخوانی مورد تقدیر قرار گرفتند.

فرح بخش اظهار امیدواری کرد: با مناسب سازی بیشتر فضاهای کتابخانه‌ای و مطابق‌سازی بیشتر منابع کتابخانه با نیازهای ویژه‌ی روشندلان، فرهنگ کتابخوانی در بین این قشر بیش از پیش رواج یابد.

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما