صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
البوم
بازديدها
تصوير ها
رضوی
رمضا
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
کتاب ماه
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
ورود كاربران
اخبار



1397/7/24 سه‌شنبه ویژه برنامه هفته ملی کودک در شهرستان چایپاره برگزار شد: یک کتاب و یک طرح دیواری به مناسبت هفته ملی کودک طرح یک کتاب و یک طرح دیواری توسط کتابخانه عمومی شهید مفتح چایپاره برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان آذربایجان‌غربی: الهام قربان‌نژاد مسئول کتابخانه عمومی شهید مفتح برنامه‌های از برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی و بهداشتی با مشارکت اداره کتابخانه‌های عمومی، مرکز بهداشت، بهزیستی و کانون پرورش فکری کودکان در شهرستان چایپاره خبر داد.

وی با اعلام این مطلب، در خصوص اهم فعالیتها در این هفته افزود: در این هفته مشاوره مادر وکودک، عیادت از بیمارن بخش اطفال بیمارستان امام خمینی (ره)، ویژه برنامه زنگ بهداشت و مشاوره تغذیه سالم و بدن سالم، اجرای برنامه یک کتاب یک طرح دیواری، معرفی و اهدای کتاب به کودکان به مناسبت هفته ملی کودک ویژه برنامه‌های بهداشتی و فرهنگی با مشارکت اداره کتابخانه های عمومی، مرکز بهداشت، کانون پرورش فکری کودکان و اداره بهزیستی اجرا شد.

مسئول کتابخانه شهید مفتح گفت: پیرو مصوبه جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته ملی کودک در شهرستان چایپاره روز 18 مهر با حضور نمایندگان اعضای ستاد هفته ملی کودک در مدرسه شهید حسین‌زاده، کتاب زنگ بهداشت برای دانش آموزان معرفی شد.

سپس مشاور مرکز بهداشت شهرستان در رابطه با موضوع "تغذیه سالم و بدن سالم" برای دانش‌آموزان صحبت کردند و در پایان با صرف صبحانه با تخم مرغ به عنوان یک تغذیه کامل از دانش آموزان پذیرایی شد.

وی افزود برنامه‌های پایانی این روز عیادت از کودکان بیمار بخش اطفال بیمارستان امام خمینی (ره) بود که با اهدای کتاب از ایشان عیادت شد.

قربان نژاد افزود: برنامه‌های پایانی این هفته "مشاوره مادر وکودک" توسط الهام محمودی کارشناس روانشناسی بالینی برای مادران و اعضای کودک کتابخانه و کانون بود که پس از پایان مشاوره، مادران و کودکان در طرح "یک کتاب و یک طرح دیواری" شرکت کردند و برای تمامی شرکت کنندگان در این طرح جوایزی اهداء شد.

قاسم نژاد رییس اداره کتابخانه های عمومی گفت: برنامه‌های امسال هفته کودک کتابخانه‌های عمومی شهرستان چایپاره بصورت مشارکتی با سایر مراکز فرهنگی برگزار شد که منسجم‌تر از سالهای قبل بود و امیدواریم این روال در سالهای آتی نیز ادامه داشته باشد.

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما