صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
البوم
بازديدها
تصوير ها
رضوی
رمضا
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
کتاب ماه
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
ورود كاربران
اخبار
1397/7/24 سه‌شنبه همزمان با هفته کودک برگزار شد: اجرای برنامه‌های فرهنگی توسط کتابداران کتابخانه قائم (عج) به مناسبت هفته کودک و به همت کتابداران کتابخانه قائم (عج) برنامه‌های فرهنگی برای خردسالان مهدهای کودک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، همزمان با سایر کتابخانه‌های عمومی کشور، کتابدران کتابخانه قائم (عج) نیز هفته کودک را با حضور پرشور خردسالان مهدهای کودک جشن گرفتند.

مسئول این کتابخانه گفت: به مناسبت بزرگداشت هفته کودک، برنامه‌های متنوعی در چندین مهد کودک اجرا شد که می‌توان به اجرای سرود روز کودک، قصه‌گویی از کتاب «وای چقدر قورباغه»، مسابقه نقاشی با موضوع «روز جهانی کودک» و معرفی و جمع‌خوانی کتاب «گوسفندی که می‌خواست خیلی بزرگ باشد» اشاره کرد.

پالیز افزود: روز کودک بهانه‌ای برای فهم دنیای کودکان دانست و برای ورود به این جهان باید آگاهی‌‌های خود را فراموش کرد و با ناآگاهی‌های کودکان همراه شد و پس از آن آموختن زبان کودکانه نیز قدم بعدی است و باید بدانیم که روز کودک فقط یک برنامه فرهنگی نیست، بلکه این مناسبت مهم، فرصتی برای ساختن جهانی شایسته برای کودکان است.

وی یادآور شد که هدف از هفته ملی کودک تاکید بر لزوم آموزش مسائل فرهنگی از سنین کودکی به نونهالان است که می‌تواند زمینه ساز ارتقا فرهنگی و کاهش آسیب‌های اجتماعی جامعه گردد.

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما