صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
البوم
بازديدها
تصوير ها
رضوی
رمضا
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
کتاب ماه
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
ورود كاربران
اخبار


1397/7/24 سه‌شنبه به مناسبت روز جهانی و هفته ملی کودک: شاهنامه خوانی در کانون پرورش فکری کودک و نوجوان انجام شد در راستای اجرای فعالیت‌های فرهنگی به مناسبت هفته ملی کودک، برنامه‌ای تحت عنوان «شاهنامه‌خوانی» در کانون پرورش فکری کودک و نوجوان شهرستان میاندوآب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان آذربایجان غربی، سمیرا گوهری کتابدار کتابخانه عمومی شهید باکری، گفت: با توجه به قرار گرفتن در هفته ملی کودک در کنار اجرای سایر برنامه‌های فرهنگی در جهت جذب کودکان و نوجوانان به کتابخانه، برنامه­ای نیز تحت عنوان شاهنامه خوانی در کانون پرورش کودکان و نوجوانان برگزار شد.

در این برنامه که با حضور چهل تن از دانش‌آموزان مقطع سوم تا پنجم ابتدائی برگزار شد ابتدا قصه­ای با عنوان «زال و سیمرغ» از کتاب «قصه­های تصویری از شاهنامه» به روایت «حسن فتاحی» که یک مجموعه 6 جلدی و شامل 6 داستان است برای کودکان بازگویی شد که با استقبال دانش‌آموزان مواجه گردید و سپس با پرسش سوالاتی در خصوص سراینده شاهنامه و داستان بازگو شده، جوایزی به سه تن از پاسخ دهندگان، از طرف کتابخانه اهدا گردید.

در پایان نیز با معرفی کتابخانه و توضیح نحوه عضویت در آن، از دانش‌آموزان دعوت شد تا با بازدید و عضویت در کتابخانه، از کتاب­های مورد علاقه خود استفاده نمایند.

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما