صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
البوم
بازديدها
تصوير ها
رضوی
رمضا
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
فراخوان
کتاب ماه
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
ورود كاربران
اخبار
1397/7/19 پنجشنبه به مناسبت هفته ملی کودک برگزار شد: بلندخوانی کتاب راز قایقها رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بوکان از اجرای بلند خوانی کتاب راز قایقها در دبستان دختران آفتاب خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ، خالد یوسفی با اعلام این خبر افزود: به مناسبت بازگشایی مدارس و آغاز هفته ملی کودک، مسئول کتابخانه مستوره کردستانی بوکان در دبستان دختران آفتاب حضور یافت و با همکاری مدیر دبستان مذکور اقدام به برگزاری جلسه بلندخوانی کتاب نمود . در این برنامه که با حضور تعدادی از دانش آموزان پیش دبستانی و اول تا سوم ابتدایی برگزار شد کتاب راز قایقها نوشته جسیکا بگلی بلندخوانی شد.

این جلسه با ورق زدن صفحات کتاب و خواندن نوشته های آن با نمایش دادن تصاویر کتاب به کودکان آغاز شد. در این کتاب باکلی دلش برای پدر تنگ شده و با تخته پاره هایی که از ساحل جمع می‌کند برای پدر قایق می سازد و به امید اینکه به دست بابا برسد آن را به دریا می اندازد .

این جلسه با شعر خوانی کودکان و آموزش مهارتهای خلاقیت ادامه یافت . از کودکان خواسته شد یک مثلث از کاغذ جدا نموده و بر روی یک صفحه سفید بچسپانند و با تصویر حاصل از آن ، هر چه دلشان می خواهد درست کنند .

شایان ذکر است جلسات قصه گویی و پرورش خلاقیت با هدف آموزش تفکر و مهارت حل مسئله به کودکان برگزار می شود. .

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما