صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
البوم
بازديدها
تصوير ها
رضوی
رمضا
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
فراخوان
کتاب ماه
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
ورود كاربران
اخبار
1397/7/4 چهارشنبه مسئول کتابخانه عمومی آیت الله موسوی خویی خبر داد؛ برگزاری نمایشگاه روایت محرم در کتابخانه لیلا ذوالفقاری از برگزاری نمایشگاه روایت محرم در کتابخانه عمومی آیت الله موسوی خویی فیرورق خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان آذربایجان غربی، مسئول کتابخانه عمومی آیت الله موسوی خویی با بیان اینکه محرم، ماه پیروزی خون بر شمشیر است -که بار دیگر تاریخ بر پیروزی حق، صحه می‌گذارد- اظهار داشت: هم‌زمان با ماه محرم و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع)، برپایی نمایشگاه روایت محرم، عرض ارادت کتابداران این کتابخانه به ساحت مقدس اهل بیت (ع) است.

وی با اشاره به این که محرم، فرصتی است که به تبیین آموزه‌های اسلامی و ترویج راه حقیقت بپردازیم، افزود: کتابخانه‌های عمومی به عنوان یک مجموعه فرهنگی و تأثیرگذار، همواره به بصیرت افزایی در سطح جامعه پرداخته‌اند و ترویج فرهنگ عاشورا وظیفه همه ماست و با فعالیت‌های فرهنگی می‌توان گامی مؤثر در راستای این وظیفه خطیر برداشت.

ذوالفقاری اظهار کرد: یکی از راه‌های گسترش فرهنگ و تفکر عاشورایی، نهادینه کردن آن در بین کودکان و نوجوانان است، لذا این کتابخانه، اقدام به برگزاری برنامه‌های فرهنگی متنوعی نموده است تا گامی کوچک در این راه بردارد.

وی برپایی نمایشگاه نقاشی با موضوع محرم ویژه نونهالان، نمایشگاه کتاب، برگزاری کلاس‌های قصه‌گویی برای خردسالان و مطالعه زندگینامه امام حسین(ع) ویژه جوانان و نوجوانان را از جمله برنامه‌های فرهنگی این کتابخانه در ایام ماه محرم عنوان کرد.

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما