صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
البوم
بازديدها
تصوير ها
رضوی
رمضا
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
کتاب ماه
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
ورود كاربران

1397/7/29 يكشنبه به مناسبت هفته ملی کودک در بوکان برگزار شد: قصه گویی، بلند خوانی و شعرخوانی به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بوکان، ویژه برنامه های گرامیداشت هفته ملی کودک برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان ، رئیس اداره کتابخانه های بوکان اعلام داشت : هفته ملی کودک امسال با حضور کتابداران کتابخانه مستوره کردستانی بوکان در مهد کودک ژیوار و پیش دبستانی حجاب این شهر همراه بود.

خالد یوسفی اظهار داشت : در مهد کودک ژیوار کتاب «قیافه های بامزه و انواع حالتهای چهره از جمله شاد، نگران، متعجب، عصبانی، وحشت زده و بدجنس » بلندخوانی شد و کودکان قیافه خودشان را در صفحه آینهای شکل آخر کتاب نگاه کردند!

وی افزود : در پیش دبستانی حجاب نیز نشستی با حضور بیش از 60 نفر از خردسالان دوره آمادگی برگزار شد . در این نشست کتاب «رفتارهای خوب اثر جوی کوالی» به حاضرین معرفی شد و کودکان با رفتارهای مودبانه ای مثل «تشکر کردن، درخواست کردن با کلمه لطفاَ و معذرت خواهی کردن با واژه ببخشید » آشنا شدند.

یوسفی ادامه داد: در نشست های برگزار شده در مهد کودک ژیوار و پیش دبستانی حجاب، سرود «سلام مثل بهاره و پاییزه » به صورت دسته جمعی شعرخوانی شد و در پایان نشست، کتابهای «کله کدو چه ماهه فکر گل و گیاهه» و «راشی سگ باوفا » قصه گویی شد .

همچنین به مناسبت هفته ملی کودک، نمایشگاه کتاب کودک و فرزندپروری در محل کتابخانه مستوره کردستانی برپا گردید .

شایان ذکر است جلسات قصه گویی و بلندخوانی با هدف فراهم ساختن اوقاتی لذت بخش برای کودکان و نیز آموزش مهارتهای زندگی برگزار می شود به این امید که کودکان ما زندگی بهتری نسبت به گذشته داشته باشند

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما