صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
البوم
بازديدها
تصوير ها
رضوی
رمضا
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
فراخوان
کتاب ماه
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
ورود كاربران
گزارش تصویریبيشتر
1397/7/19 پنجشنبه در بازدید نماینده مردم شهرهای پیرانشهر و سردشت از کتابخانه شهرداری پیرانشهر عنوان شد: پیرانشهر نیازمند یک باب کتابخانه استاندارد است رئیس اداره کتابخانه های عمومی پیرانشهر در بازدید نماینده مردم شهرهای پیرانشهر و سردشت از کتابخانه شهرداری شهرستان پیرانشهر خواستار ایجاد کتابخانه مرکزی شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان غربی، رسول محمودیان رئییس اداره کتابخانه های شهرستان پیرانشهر اعلام داشت: رسول خضری نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی به همراه مهران ابراهیمی بخشدار لاجان با حضور در کتابخانه عمومی از بخش های مختلف این کتابخانه شامل بخش امانت، مخزن کتاب، بخش ویژه کودک و نوجوان بازدید کردند.

وی افزود: ایشان ضمن تجلیل از خدمات کتابداران به عنوان قشر خدوم فرهنگی بر اهمیت امر مطالعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی در میان آحاد مردم تاکید نمودند.

در ادامه رئیس اداره کتابخانه های شهرستان پیرانشهر ضمن تشریح فعالیت‌های فرهنگی اداره کتابخانه‌های شهرستان گزارشی از اقدامات انجام شده در سطح کتابخانه‌های شهرستان پیرانشهر در حوزه تعمیرات و خرید تجهیزات ارائه نمود.

وی از جمله فعالیتهای فرهنگی اجرا شده در کتابخانه را برگزاری ویژه برنامه‌های هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی، برگزاری نشست‌های کتابخوان کتابخانه‌ای و مدرسه‌ای، اجرای برنامه‌های ویژه‌ی متعدد از جمله قصه‌گویی، شاهنامه‌خوانی، جمع‌خوانی کتاب، رونمایی و نقد و بررسی کتاب را برشمرد.

محمودیان همچنین با بیان مشکلات و کمبودها در حوزه کتاب و کتابخانه ها اظهار داشت: عدم وجود یک کتابخانه استاندارد به عنوان کتابخانه مرکزی شهرستان پیرانشهر یکی از اصلی‌ترین مشکلات فرهنگی شهرستان است.

وی ضمن تاکید بر توسعه فضاهای کتابخانه‌ای در شهر گردکشانه با توجه به جمعیت مشتاق جوانان و نوجوانان و پی‌گیریهای بخشدار لاجان بر لزوم توسعه و راه‌اندازی کتابخانه در شهر گردکشانه تاکید نمود.

رئیس اداره کتابخانه های شهرستان پیرانشهر مرمت و نوسازی کتابخانه‌ها را از دیگر اولویت های فرهنگی برشمرد.

 

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما