صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
البوم
بازديدها
تصوير ها
رضوی
رمضا
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
فراخوان
کتاب ماه
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
ورود كاربران
گزارش تصویریبيشتر

1397/7/14 شنبه به مناسبت ماه محرم برگزار شد: معرفی و جمع‌خوانی کتاب توجیح‌المسائل کربلا در کتابخانه قائم (عج) ارومیه کتاب توجیح‌المسائل کربلا از کتابهای منتخب مهر ماه در کتابخانه قائم (عج) ارومیه معرفی و جمع‌خوانی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌‌های عمومی آذربایجان‌‌غربی، مسئول کتابخانه قائم (عج) از برگزاری نشست معرفی و جمع‌خوانی کتاب "توجیح‌المسائل کربلا" نوشته سید علی‌اصغر علوی خبر داد که با استقبال اعضای کتابخانه روبرو گردید.

فریبا پالیز از قول نویسنده کتاب گفت: این کتاب کرانۀ ناگشوده‌‌ای را گشوده است. هنگامی که عمل انسان با باورها و ارزش‌های وی سازگاری نداشته باشد، آرامش ذهنی خود را از دست می‌دهد، برای آرام‌سازی خود دست به دلیل تراشی می‌زند و بهانه‌های فراوانی پیدا می‌کند. در این کتاب، ابتدا معنا و مفهوم توجیه بررسی شده و در ادامه به انواع و اقسام توجیه اشاره شده است و توجیهات را در سه دسته بررسی کرده است:

توجیهات کسانی که با امام همراه نشدند.

توجیهات کسانی که امام را ترک کردند.

توجیهات کسانی که مقابل امام ایستادند.

وی همچنین به برپایی نمایشگاه کتاب با محوریت کتب محرم و حماسه حسینی اشاره کرده و گفت: برگزاری چنین نمایشگاه‌ها و جلسات نشست جمع‌خوانی و معرفی کتاب باعث علاقه‌مند شدن اعضا به کتاب، کتابخوانی و کتابخانه و نیز آشنایی با مسائل و توجیهات کربلا می‌گردد.

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما