صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
البوم
بازديدها
تصوير ها
رضوی
رمضا
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
فراخوان
کتاب ماه
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
ورود كاربران
گزارش تصویریبيشتر

1397/7/14 شنبه در کتابخانه عمومی دکتر زریاب خویی برگزار شد: نمایشگاه عکس و کتاب با موضوع محرم و دفاع مقدس مسئول کتابخانه عمومی دکتر زریاب خویی از برگزاری نمایشگاه کتاب و عکس با موضوع ماه محرم و دفاع مقدس در کتابخانه عمومی دکتر زریاب خویی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان آذربایجان غربی، مسئول کتابخانه عمومی دکتر زریاب خویی گفت: نمایشگاه عکس و کتاب دفاع مقدس با هدف ترویج فرهنگ شهادت و ایثار و ارتقاء سطح فرهنگ کتاب‌خوانی در محل کتابخانه عمومی برپا شد.

رحیم نوشاد افزود: کتب این نمایشگاه از کتابهای منتشر شده در موضوعات دفاع مقدس و فرهنگ عاشورا و امام حسین(ع) انتخاب شده است.

وی ادامه داد: با توجه به ایام هفته دفاع مقدس ایثار و شهادت، آشنایی مراجعین با کتاب‌های دفاع مقدس و فرهنگ عاشورایی بیشتر مشهود است و جهت در دسترس بودن کتاب های دفاع مقدس و دستیابی راحت‌تر مراجعین به این کتاب‌ها، این کتابخانه اقدام به پرپایی نمایشگاه کتاب نمود.

وی خاطر نشان کرد: گسترش و تبلیغ فرهنگ دفاع مقدس و فرهنگ عاشورا، یک وظیفه است و برپایی این گونه نمایشگاه‌‌ها در جهت آشنایی اعضای کتابخانه و مراجعین آن با فرهنگ ایثار و شهادت، تاثیرگذار است.

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما