صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
البوم
بازديدها
تصوير ها
رضوی
رمضا
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
فراخوان
کتاب ماه
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
ورود كاربران
گزارش تصویریبيشتر
1397/2/22 شنبه توسط اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی: آیدا مجیدآبادی کتابدار بخش کم بینایان و نابینایان، جوان نخبه استان معرفی شد در جشنواره ی حضرت علی اکبر(ع) با محوریت معرفی جوانان نخبه و برتر استان آذربایجان غربی آیدا مجیدآبادی کتابدار بخش کم بینایان و نابینایان به عنوان جوان نخبه استان معرفی شد.  به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی، فرح بخش رئیس کتابخانه مرکزی ارومیه ضمن اعلام این خبر گفت: این برنامه به همت اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی در ارومیه برگزار شد.

فرح بخش گفت: این مراسم که با حضور استاندار، مسئولین نهاد ها و ارگان های دولتی به ثمر نشست، از جوانان نخبه و نام آور استان به مناسبت هفته جوان در فضایی شاد و خاطره انگیز تجلیل شد.

وی افزود: در این جشنواره از جوانان نخبه ی منتخب در رشته های مختلف از جمله کارآفرینی، کسب وکار، تالیف کتاب ومقاله ، ورزش ... تقدیر به عمل آمد و خوشبختانه جوان نخبه در زمینه جوان ایرانی و ادبیات آیدا مجیدآبادی از کتابداران کتابخان مرکزی ارومیه بودند که این موفقیت را به ایشان تبریک عرض می نمایم.

رئیس کتابخان مرکزی ارومیه یادآور شد: آیدا مجیدآبادی کتابدار بخش کم بینایان و نابینایان کتابخانه ضمن تلاش قابل تحسین در حوزه کتابخانه، در رشته های ادبی و ورزشی نیز موفق عمل کرده و دارنده حکم های قهرمانی و نائب قهرمانی در رشته های ورزشی شنا و شطرج در سطح استانی و کشوری هستند، همچنین وی تالیف "کتاب پروانه ها اتو بر نمی دارند" و منتخب جشنواره های ملی وبین المللی شعر را در کارنامه خود دارند.

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما