صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
البوم
بازديدها
تصوير ها
رضوی
رمضا
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
فراخوان
کتاب ماه
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
ورود كاربران
گزارش تصویریبيشتر


1397/2/16 يكشنبه به مناسبت نیمه شعبان برگزار شد؛ نشست قصه‌گویی و جمع‌خوانی کتاب در کتابخانه علامه طباطبایی ارومیه به همت کتابداران کتابخانه علامه طباطبایی، نشست قصه‌گویی و جمع‌خوانی کتاب، به مناسبت میلاد امام زمان (عج) و اعیاد شعبانیه در دبستان ابتکار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، جهت آشنایی بیش از پیش دانش‌آموزان دبستان ابتکار با سیره ائمه (ع) و زندگانی امام زمان (عج)، کتابداران کتابخانه علامه طباطبایی ارومیه، به قصه‌گویی پرداختند.

مسئول کتابخانه علامه طباطبایی ارومیه افزود: در ادامه نشست، کتاب آخرین مصلح نوشته سید محسن قدسی‌پور توسط کتابداران این کتابخانه به حاضرین معرفی و سپس دانش‌آموزان این کتاب را جمع‌خوانی کردند.

سنگینی گفت: کتاب آخرین مصلح، شرح مختصری از زندگانی و احوال «پیامبران الهی» به صورت داستان مصور ویژه کودکان و نوجوانان است. این کتاب، به شرح احوال آخرین پیامبر خدا و داستان‌هایی مصور از حوادث مهم دوران نبوت ایشان مانند جنگ‌های صدر اسلام، داستان غدیرخم، رحلت پیامبر اسلام(ص) و ماجرای غیبت و ظهور امام زمان(عج) با زبانی کودکانه و با محوریت آیات و روایات نقل شده است.

هم‌چنین به مناسبت اعیاد شعبانیه، کتب مرتبط با این اعیاد جهت اطلاع و آشنایی بیشتر اعضا، در محل کتابخانه به نمایش گذاشته شده است.

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما