صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
البوم
بازديدها
تصوير ها
جشنواره قصه‌گویی
دهه فجر
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
قاچاق کالا؛ سمّ تولید داخلی
کتاب‌خوان بهمن ماه
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
ورود
اخبار
قریشی
1397/8/27 يكشنبه به مناسبت گرامیداشت ایام کتاب، کتابخوانی و کتابدار صورت گرفت؛ بازدید نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی از کتابخانه شهید باهنر ارومیه به مناسبت هفته کتاب، حجت‌الاسلام قریشی، نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی از کتابخانه شهید باهنر ارومیه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، حجت‌الاسلام مهدی قریشی، با حضور در کتابخانه شهید باهنر ارومیه و تبریک هفته کتاب و کتابخوانی، از بخش‌های مختلف این کتابخانه بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت‌ها و عملکرد این مجموعه فرهنگی قرار گرفت.
دکتر قریشی ضمن گفتگو با مسئول کتابخانه و طرح سوالات مختلف در خصوص آمار کتاب، عضو، امانت، نحوه خدمات‌رسانی و مجموعه‌سازی و ...، با اشاره به جایگاه ویژه کتاب و کتابخانه در اعتلای فرهنگ عمومی جامعه، پرداختن به مطالبات فرهنگی را بسیار بااهمیت خواند.
امام جمعه ارومیه، در این بازدید ضمن اظهار علاقمندی به حوزه کتاب و کتابخوانی، تلاش برای ایجاد بستر مناسب در راستای فعالیت کتابخانه‌های دیجیتالی در استان را نیز خواستار شد.
در پایان این بازدید، عفت آقازاده رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ارومیه، ضمن تقدیر از حضور ایشان در کتابخانه و توجه مسئولین استانی به مباحث فرهنگی، به بیان مشکلات و ارائه آمار و گزارشی از خدمات کتابخانه‌های عمومی شهرستان ارومیه پرداخت.