صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
البوم
بازديدها
تصوير ها
جشنواره قصه‌گویی
دهه فجر
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
قاچاق کالا؛ سمّ تولید داخلی
کتاب‌خوان بهمن ماه
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
ورود
بازدید
1397/8/29 سه‌شنبه مقارن با هفته کتاب؛ بخشدار منطقه نازلو از کتابخانه استاد شهریار بازدید کرد به مناسبت هفته کتاب بخشدار منطقه نازلو و اعضای شورای اداری بخش نازلو از کتابخانه استاد شهریار روستای چنقرالوی پل ارومیه بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌‌های عمومی آذربایجان‌‌غربی، شمس‌الدین امینی، مسئول کتابخانه با بیان این خبر گفت: به مناسبت هفته کتاب و با هدف تعامل با کتابخانه، بخشدار بخش نازلو و اعضای شورای اداری بخش نازلو از کتابخانه عمومی استاد شهریار چنقرالوی پل دیدن کردند.
علی اکبر صلاحلو بخشدار منطقه نازلو با تبریک هفته کتاب و کتابخوانی و همچنین روز کتابدار اظهار داشت: کتاب و کتابخوانی سد محکمی در برابر تحجرگرایی و اندیشه‌های باطل در زمان حال می‌باشد که با همت کتابدارن کتابخانه‌ های عمومی امید است این سد محکمتر و ریشدارتر گردد.
وی همچنین بر لزوم همراهی همه نهادها و ارگانها با کتابخانه‌های عمومی و کتابداران در جهت ایجاد بسترهای بهتر فرهنگی در جامعه و ارتقا فرهنگ مطالعه و کتابخوانی تاکید کرد.
در این بازدید مسئول کتابخانه استاد شهریار با ارائه گزارش یک ساله، مسئولین منطقه نازلو را در جریان خدمات و فعالیت‌های این کتابخانه قرار داد.