صفحه اصلي
اخبار
اخبار نهاد کتابخانه‌های عمومی
اخبار ویژه هفته کتاب
البوم
بازديدها
تصوير ها
دهه فجر
زمان ديجيتال سرور
شعار سال
فراخوان پیشنهاده برای پیاده‌سازی «دستورالعمل آمایش سرزمینی کتابخانه‌های عمومی»
کتاب‌خوان اسفندماه
گزارش تصویری
لینک های نهاد
مرور سریع بیانیه «گام دوم انقلاب»
مطالعه مجازی
منو
موسیقی
نشست کتاب خوان
نهاد ها و سازمانها
ورود
گزارش تصویریبيشتر
1397/9/24 شنبه در شهر کشاورز صورت گرفت؛ بازدید فرماندار شاهين دژ ازكتابخانه عمومي دانش كشاورز فرماندار شاهين دژ همراه با بخشدار مركزي شهرستان و بخشدار كشاورز از كتابخانه دانش بازديد کردند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه‌هاي عمومی آذربايجان‌غربي، حسين عباسي فرماندار شاهين دژ، به همراه مجيد عبدي بخشدار مركزي و ناصر اكبري بخشدار كشاورز ازكتابخانه عمومی دانش كشاورز بازديد کردند.

در اين بازديد، حسین عباسي، فرماندار شاهین دژ، ضمن قدرداني از فعاليتها وخدمات كتابخانه اظهار داشت مطمئنا در طول تاريخ و در كليه سلسله ها و حكومتها هرجا كه كتاب و مطالعه حضور داشته به دنبال آن پيشرفت و توسعه بوده است. ايشان كتاب و مطالعه را عامل رشد و بالندگي جامعه دانستند وتلاش جهت گسترش مطالعه در بين جوانان و نوجوانان را خواستار شدند.

فرمان هادي مسئول كتابخانه ضمن ارائه توضيحاتي درخصوص منابع موجود كتابخانه و نحوه استقبال شهروندان وساير فعاليتهاي كتابخانه، به پاره اي از مسائل و مشكلات كتابخانه اشاره کردند.

گفتنی است كتابخانه دانش كشاورز با مجموعه اي بالغ بر15197 جلد كتاب و 284 نفر عضو فعال، يكي از كتابخانه هاي فعال شهرستان است و از جمله فعاليتهاي جنبي آن مي توان به برگزاري نشست هاي كتاب‌خوان، قصه گويي و جمع خواني اشاره نمود كه با استقبال خوبي ازسوي كودكان نوجوانان مواجه گرديده است.